Sobota na targach

Dzień na Targach Książki w Krakowie (sobota, 25.10.2014) był jak zwykle męczący, ale też przyjemny. Nowa siedziba wcale nie sprawiła, że na targach zrobiło się przestronniej. Miałem wrażenie, że jest tłoczniej niż w poprzednich latach. Inna sprawa, że targi odwiedziło chyba więcej ludzi. Kolejka przed wejściem miała jakieś sto metrów i przez kilka godzin nie zmniejszała się, co mogłem zaobserwować, gdy wychodziłem na papierosa.        

Przyjemna strona targów to podpisywanie książek na stoisku Dobrej Literatury i Prozami, w towarzystwie Agi Brzezińskiej (szefowa pierwszego wydawnictwa) i Sylwii Drożdzyk-Reszki (szefowa drugiego) .

Przyjemnością były też spotkania z ludźmi z branży pisarsko- wydawniczo-blogowej. Na targach spotkałem m.in. Remigiusza Grzelę, Jarka Czechowicza, Ałbenę Grabowską-Grzyb, Annę Augustyńczyk, Romulada Pawlaka, Barbarę Sęk, Piotra Olszówkę, Kasię Dobrot i Daniela Englota, Annę Grzyb, Mariolę Sznapkę, Sławomira Krempę, Bogusława Tobiszowskiego, Michała Jakubika i Piotrka Sternala.
Zdjęcie zrobione przez Dariusza Sznajdera
Z Agnieszką Brzezińską
    

Komentarze